Medycyna pracy

Medycyna pracy

Jesteś pracownikiem i szukasz przychodni, w której mógłbyś zrobić badania profilaktyczne, wymagane w Twojej firmie? A może zamierzasz dopiero zacząć pracę i potrzebujesz wykonać niezbędne do zatrudnienia badania? Czy po prostu potrzebujesz przeprowadzić badania w innym celu? Jeśli tak to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Medycyna pracy jest jedną ze specjalności lekarskich, która jak sama nazwa wskazuje dotyczy badań niezbędnych dla pewnej grupy pracowników, jednak nie tylko dla nich. Uczniowie, osoby ubiegające się o prawo jazdy, czy o pozwolenie na broń również powinny przeprowadzić swoje badania właśnie u nas. Nasza poradnia medycyny pracy we Wrocławiu jest idealnym wyborem dla osób poszukujących specjalistów w tej dziedzinie medycyny.

W swojej poradni zatrudniamy jedynie najlepszych i najbardziej wykwalifikowanych lekarzy, by zapewnić jak najwyższą jakość, a także rzetelność przeprowadzanych badań. Nasi specjaliści przyjmują w różnych godzinach i w różnych dniach, by każdy mógł znaleźć odpowiedni dla siebie termin. Zapewniamy szybkie i profesjonalne przeprowadzenia badania, bez zbędnych formalności, gdyż wyznajemy zasadę, że „czas to pieniądz”. Ceny posiadamy niskie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem, a także do umówienia wizyty przez telefon, jak również i osobiście. Gwarantujemy, że będą państwo zadowoleni z wybrania właśnie naszych usług.

Pamiętaj, że w zdrowym ciele, zdrowy duch, a przeprowadzanie okresowych badań pomaga w utrzymaniu tego zdrowia na jak najwyższym poziomie. Nasza poradnia medycyny pracy jest najlepsza w mieście, więc nie zastanawiaj się nad wyborem!

Zapraszamy na:
http://www.emc-sa.pl/nasze-placowki/wroclaw-przychodnie